Про нас

We are happy to have you here

Про нас

Готель Рудольфо відчинив свої двері 14 вересня 2013. Він знаходиться в серці старовинного Львова.
Готель пропонує 18 номерів, 7 з яких можна знімати як повноцінні квартири на довгий термін. Інтер’єр вирізняється сучасним дизайном, і тут почуватимуться комфортно як туристи, так і ділові люди. Наш енергійний персонал завжди радий надати Вам будь-яку підтримку та найкращий сервіс. Ми раді вітати Вас в нашому готелі і докладемо всіх зусиль, щоб Ваше перебування було якнайкомфортнішим.

Rudolfo Hotel @ Тема Нова

Історія

Перша згадка вулиці, на якій розмістився готель, датується XIV століттям – в той час вулиця називалася Татарською. Це одна з найстарших вулиць середмістя.
Трохи згодом вулицю перейменували на Пекарську – через велику кількість мешканців-пекарів. Наприкінці XVIII століття, після входу Львова до Австрійської імперії, вулицю назвали Університетською, оскільки неподалік знаходилася будівля університету, яка була знищена 1848 року.
Ця частина вулиці була об‘єднана з вулицею Вірменською в 1871 і називається так до сьогодні – з невеликою перервою: в 1944-1946, в часи нацистської окупації, вулицю назвали Бюрґерґассе.
Будинок, в якому зараз знаходиться готель, вперше згадується в 1535 році, а його першим відомим власником був Стініслав Бонарек. Згодом кам‘яниця носила ім‘я іншого власника – Вітека Мороза. В XVII столітті кам‘яниця називається Обухівською – на честь Якова Обуха. Кам‘яниця кілька разів змінювала власників, які час від часу проводили відновлювальні роботи. Натана та Ґені Бойко облаштували в частині приміщення магазин з ванною для риб. У 1935 будівлю винаймав Барух Горн під майстерню капелюхів. Під час реставрації ми намагалися зберегти історичні обриси та не зруйнувати унікальної атмосфери давнини.


Call Now
Directions